preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , rozvrhy učiteľov, žiakov a miestností , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

 

Dňa 6. 10. 2017 sa družstvá dievčat a chlapcov našej školy zúčastnili obvodného kola v cezpoľnom behu.

Družstvo dievčat v zložení Annamária Križovenská 4. D (v konkurencii 36 bežcov obsadila 4. miesto) , Klaudia Lorincová 3. D (17. miesto) a Bernadeta Petrušková 1. C (27. miesto) obsadilo pekné 5. miesto v konkurencii 12 stredných škôl z Prešova.

Družstvo chlapcov v zložení Lukáš Očipa 1.C (v konkurencii 45 bežcov obsadil 7. miesto) , Martin Hrabovecký 2.D (19.miesto) a Šimon Červeňak 2.D (30.miesto) obsadilo pekné 4. miesto v konkurencii 15 stredných škôl z Prešova.

V závere by som chcel vyzdvihnúť čin fair-play našej reprezentantky Bernadety Petruškovej z 1.C, ktorá počas behu pomohla inej bežkyni, ktorej počas behu prišlo zle, nehľadiac na svoje umiestnenie.

Za vzornú reprezentáciu našej školy ďakujeme.

Fotogaléria

 


rozvrh   webmail    2 %    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana