preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , rozvrhy učiteľov, žiakov a miestností , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

 

Dňa 21. marca 2018 sa konalo okresné kolo Biblickej olympiády.

Našu školu reprezentovali žiaci III. A triedy Patrik Krištof, Damián Eliáš a Jonáš Suvák - umiestnili sa na 3. mieste.

 

 Dňa 22. marca 2018 sa konalo protopresbyterské (okresné) kolo Biblickej olympiády.

Našu školu reprezentovali žiaci v dvoch kategóriách. V 1. kategórii (5. – 9. ročník ZŠ) získalo naše trojčlenné družstvo (Soňa Krenická – I. OA, Alexandra Kandrová – I. OA, Ondrej Krenický – IV. OA) 2. miesto. V 2. kategórii (SŠ) sa naše trojčlenné družstvo (Dominika Kuzmiaková – I. C, Kristína Kuzmiaková – II. C, Filip Jakub – I. C) sa umiestnilo na 5. mieste.

Ďakujeme a blahoželáme!

 

DSC 0058-600x399

DSC 0223-600x399


rozvrh   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana