preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , rozvrhy učiteľov, žiakov a miestností , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Získali sme Diplomu „Na ceste k Zelenej škole“!

Diplom „Na ceste k Zelenej škole“ získava škola za čiastočnú realizáciu medzinárodnej metodiky „7 krokov“ a za rozvoj environmentálnej výchovy prepojenej s praktickými aktivitami školskej komunity. Minimálne má zostavené funkčné Kolégium,uskutočnila audit školy, vypracovala akčný plán školy (splnila z neho väčšinu cieľov naplánovaných pre dané obdobie) a o svojich environmentálnych aktivitách informovala školskú komunitu a aktívne ju zapájala do aktivít.

Kompletný výsledok hodnotenia nám príde do konca augusta a slávnostná certifikácia sa bude konať  17. októbra 2018 v divadle Aréna v Bratislave.

Spoločne si chceme zablahoželať a zaželať, nech sa nám darí ďalej, aby sme sa o rok takto tešili z vlajky Zelenej školy.

Kolégium Zelenej školy


rozvrh   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana