Aktivity september - október 2018
Aktivity predmetových komisií na september a október, ktorými je doplnený vyučovací proces počas alebo aj mimo neho v školskom roku 2018/2019
po schválení na gremiálke dňa 17. 09. 2018.
September 2018
- Slávnostné otvorenie školského roka 2018/2019 v PKO, imatrikulácia žiakov 1. ročníka a kvinty
Z: PaedDr. Tobiášová Rovňáková Ľ. T: 03. 09. 2018
- Účelové cvičenie – I. OA, II. OA, III. OA, IV. OA
Z: Mgr. Pališčák R., Mgr. Majoroš B. T: 13. 09. 2018
- Účelové cvičenie – 2. ročník, VI. OA
Z: Mgr. Pališčák R., Mgr. Majoroš B. T: 14. 09. 2018
- Gymnafest – účasť žiakov na festivale mladých talentov spievajúcich po francúzsky – v spolupráci s Fr. alianciou v B. Bystrici T: 14. 09. 2018
Z: Mgr. Bystrianska M., Mgr. Monoková J.
- Účelové cvičenie – 1. ročník, V. OA
Z: Mgr. Pališčák R., Mgr. Majoroš B. T: 19. 09. 2018 - Občianska spoločnosť a demokracia na Slovensku – p. Grigorij Mesežnikov – beseda o potrebe občianskej angažovanosti pre rozvoj demokracie – III. D T: 20. 09. 2018
Z: Bessenyeiová D.
- Biela pastelka – zbierka T: 21. 09. 2018
Z: Mgr. Kollárová M.
- Spelling Bee – súťaž v hláskovaní – 1. ročník T: 24. 09. 2018
Z: PhDr. Pončáková K., Mgr. Augustínová L.
- Svetový deň mlieka – v spolupráci so školskou jedálňou T: 25. 09. 2018
- Jazyková štafeta – 2. a 3. ročník - výber žiakov T: 26. 09. 2018
Z: PK AJ v spolupráci s PK CJ
- Návšteva Britského centra – vyučovanie mimo školy (I. A – 26. 09., I. B – 26. 09., I. C – 03. 10., V. OA – 28. 09.)
Z: vyučujúce AJ v 1. ročníku
- Festival vedy – Noc výskumníkov, Košice – výber žiakov z jednotlivých ročníkov – mimo vyučovania
Z: Kušnírová M., Kredátusová M., Štefančínová I., Dzurišinová Z. T: 28. 09. 2018
- Piknikové čítanie – 1. a 2. ročník, I. OA, II. OA, III. OA, IV. OA, V. OA, VI. OA
Z: PK SJL
Október 2018
- Návšteva IT firmy – skupina INF žiakov 4. ročníka T: 02. 10. 2018
Z: RNDr. Mackovjaková Z.
- Exkurzia Ochtinská aragonitová jaskyňa, Zádielska dolina – príma, sekunda
Z: PaedDr. Dudová Z., Mgr. Kazimírová Ľ. T: 02. 10. 2018
- Deň finančného vzdelávania T: 04. 10. 2018
Z: RNDr. Kredátusová M., PhD., PaedDr. Kušnírová M.
- Dukla – Svidník – exkurzia pre výber žiakov 3. ročníka T: 04. 10. 2018
Z: PaedDr. Pavlovová T., Mgr. Gajdoš M.
- Exkurzia na výstavu Flora Olomouc – 2. ročník T: 05. 10. 2018
Z: RNDr. Dzurišinová Z., PhD.
- Fyzikálno-biologická exkurzia – Budapešť (Tropikárium, Palác zázrakov) T: 05. 10. 2018
Z: PaedDr. Štefančínová I., Ph.D.
- Exkurzia Solivary – II. OA T: 05. 10. 2018
Z: Mgr. Schlezingerová M.
- Europe Code Week T: 06. – 21. 10. 2018
Z: vyučujúci INF - Regionálny seminár projektu Rozhoduj o Európe – účasť vybraných žiakov 4. ročníka na simulovanom rokovaní Rady Európskej únie T: 10. 10. 2018
Z: Mgr. Bessenyeiová D.
- Školské kolo súťaže Zenit v programovaní T: 16. 10. 2018
Z: Mgr. Čech P. - Okresný súd – trestnoprávny úsek – účasť III. D na súdnom pojednávaní
Z: Mgr. Bessenyeiová D. T: 17. 10. 2018 - Význam demokracie a EÚ pre kvalitu života – p. Peter Goliáš – diskusia zameraná na pochopenie významu demokracie a európskej integrácie pre kvalitu života – výber žiakov 4. ročníka
Z: Mgr. Bessenyeiová D. T: 23. 10. 2018
- Dni kultúrnej rozmanitosti T: 24. – 26. 10. 2018
Z: PK AJspolupráci s PK CJ
- Matematická súťaž Košický MATBOJ – výber žiakov T: 26. 10. 2018
Z: PaedDr. Kušnírová M.
- Súťaž pIsQworky
Z: RNDr. Kredátusová M., PhD.
Schválené na gremiálke riaditeľkou školy dňa 17. 09. 2018.
Zverejnené na nástenke v zborovni školy dňa 21. 09. 2018.