Oblastné kolá súťaže pIšQworky 2025
V prvej polovici novembra sa konali oblastné kolá súťaže pIšQworky.
V kategórii stredných škôl (13.11.2025) boli úspešné všetky naše tímy:
Na 1. mieste sa umiestnil tím "Perníkové kávenky" zo septimy v zložení Branislav Rogoň, Richard Prikler, Jakub Ondrija, Marek Jambrich a Martin Šimko.
4. miesto obsadil tím "Piškótky" z 3.C (Diana Pankuchová, Evanna Lazorová, Dáša Lipovská, Júlia Reviľáková a Lenka Prevužňáková ) a 5. miesto si vybojoval tím "Peťko..." zo 4.C (Timotej Antol, Fabiola Ráchel Kováčová, Ján Hrabko, Tomáš Segľa a Gabriela Smolková).
Všetky tri tímy nás budú reprezentovať na krajskom turnaji v Košiciach.
(Viac informácii sa dozviete tu: )
V kategórii základných škôl sa 7.11.2025 našim dvom tímom z kvarty nepodarilo postúpiť.
Oblastných turnajov sa zúčastnili tímy "Zálesáci" (Marko Kostelník, Timotej Matoľák a Damián Ziman) a "XOXO" (Eliška Koľová, Nina Tatarková a Denis Papež).
(Viac informácii sa dozviete tu: )
Všetkým žiakom ďakujeme za reprezentáciu školy a postupujúcim tímom želáme aj naďalej veľa šťastia.







