preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , rozvrhy učiteľov, žiakov a miestností , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Microsoft Windows Roadshow 2017

 

 

Windows Roadshow:

Technologické novinky a trendy na vlastné oči

 

 

Už tradičné stretnutie fanúšikov operačného systému Windows a všetkých technologických nadšencov pokračuje aj tento rok.

 

Sobota 14. októbra 2017,

Košice v hoteli DoubleTree by Hilton

 

 

   Na Microsoft Windows Roadshow 2017 si môžete naživo vyskúšať tie najväčšie novinky Windows notebookov, tabletov a príslušenstva. Užijete si záplavu informácií, najnovšie technologické trendy, súťaže, prednášky, rozhovory, dorazí aj jedinečné SUV Peugeot 3008. Tešiť sa môžete na množstvo herných notebookov, príslušenstva a horúce novinky. Nebudú chýbať značky Acer, ASUS, Creative, ESET, HP, Tatra banka a ďalší.

   Ak ste fanúšik hier, určite vás zaujmú aj najnovšie herné počítače a konzoly Xbox One, ktoré si budete môcť vyskúšať v hráčskej zóne. Z hier bude pripravený zombie masaker Dead Rising 4, akčná pecka Gears of War 4 a skvelá Forza Horizon 3. Okrem toho tu na vás bude čakať aj rozšírená realita Microsoft Hololens.

 

   Viac informácií a možnosť registrovať sa zadarmo je na webovej stránke akcie


rozvrh   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana