preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , rozvrhy učiteľov, žiakov a miestností , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Na pôde Fakulty politických vied a medzinárodných vzťahov UMB v Banskej Bystrici sa 13. októbra 2017 konal 4. ročník modelového zasadnutia Európskeho parlamentu (EP) vo francúzskom jazyku. Francúzsky názov „Simulation du Parlement européen“ napovedá, že frankofónni gymnazisti si vyskúšali simuláciu ako jednu z veľmi účinných aktivizačných metód vo výučbe jazyka. Okrem rozvoja jazykovej kompetencie bolo cieľom simulácie naučiť žiakov, ako funguje Európsky parlament a ako sa v Bruseli prijímajú zákony.

Naše gymnázium na rokovaní úspešne zastupovali dve žiačky IV.D - Sára Stašková a Evka Havírová. Veríme, že nadobudnuté vedomosti a skúsenosti dievčatá zúročia na vysokých školách i vo svojom profesionálnom živote.

Viac o podujatí  v časti Aktuálne oznamy.

PK CJ

 


rozvrh   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana