O mne
Volám sa Adrian Štofanik. Chodím do triedy 2.C na Gymnázium Jana Adama Raymana. Rád hrajem basketball a oddychujem.
Žiak 2.C, Gymnázium Jana Adama Raymana
Volám sa Adrian Štofanik. Chodím do triedy 2.C na Gymnázium Jana Adama Raymana. Rád hrajem basketball a oddychujem.





)



| Hodina | Pon | Uto | Str | Stv | Pia |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | MAT | SJL | ANJ | INF | DEJ |
| 2. | SJL | MAT | SJL | ANJ | MAT |
| 3. | ANJ | DEJ | MAT | SJL | INF |
| 4. | INF | ANJ | SJL | MAT | ANJ |
| 5. | TSV | BIO | GEO | FYZ | CHE |