Volám sa Michal Kandravý. Mám 17 rokov a študujem na Gymnáziu Jána Adama Raymana. Vo voľnom čase sa venujem športu. Ak práve nešportujem, veľmi rád chodím s kamarátmi von. V škole ma najviac baví Dejepis, Geografia a Telesná výchova no každý premet ma svojím spôsobom zaujíma. V škole mám veľa kamarátov sktorými tvoríme skvelý kolektív. Táto stránka je môj záverečný projekt z informatiky. Ukážem vám niečo zo svojho života a mojich snov.