Ahoj, volám sa
Adam
Pochádzam z Prešova a mám 17 rokov. Momentálne študujem na GJAR-ku. Rád sa socializujem a spoznávam nových ľudí. Vo voľnom čase rád pozerám filmy a čítam knihy. Medzi moje záľuby patrí aj futbal, cestovanie a lietanie. U ľudí si najviac vážim úprimnosť a lojalitu. Keďže ma lietadlá naozaj držia, momentálne sa snažím venovať letectvu aj viac do hĺbky a postupne si v tomto smere plním ciele. Do budúcna by som chcel určite spojiť cestovanie a lietanie aj s vysokou školou alebo prácou a hlavne sa stále učiť nové veci, ktoré ma bavia.