Volám sa Boris a mám 16 rokov.
Navštevujem 6. ročník osemročného gymnaziálneho vzdelávania (sexta) na Gymnáziu Jána Adama Raymana v Prešove.
"Život by bol jednoduchší, keby sme k nemu mali zdrojový kód"
Volám sa Boris a mám 16 rokov.
Navštevujem 6. ročník osemročného gymnaziálneho vzdelávania (sexta) na Gymnáziu Jána Adama Raymana v Prešove.
"Život by bol jednoduchší, keby sme k nemu mali zdrojový kód"
Po ukončení štúdia na GJAR plánujem vyštudovať inžinierský program so zameraním na softvérové inžinierstvo na Fakulte informatiky a informačných technológií Slovenskej technickej univerzity (FIIT STU) v Bratislave alebo na Fakulte elektrotechniky a informatiky Technickej univerzity Košice (FEI TUKE).
V budúcnosti by som sa chcel profesionálne venovať programovaniu a návrhu softvéru.