Aktivity predmetových komisií na máj a jún, ktorými je doplnený vyučovací proces počas alebo aj mimo neho v školskom roku 2017/2018
po schválení na gremiálke dňa 30. 04. 2018.
Máj 2018
- Účelové cvičenie – I. OA, II. OA, III. OA, IV. OA T: 14. 05. 2018
Z: Mgr. Majoroš B., Mgr. Pališčák R.
- Exkurzia Prešov – s anglickým výkladom – 1. ročník a V. OA T: 14. 05. 2018
Z: PK AJ
- O úspechu prešovských botanikov – exkurzia s prednáškou na pôde PU v Prešove o novej odrode mäty - II. A, II. B T: 14. 05. 2018
Z: Mgr. Kobulská J.
- Zážitková cesta na Šarišský hrad – II. C, II. D T: 14. 05. 2018
Z: PhDr. Pončáková K., RNDr. Mergešová T.
- Psychosociálny tréning – beseda s absolventom GJAR na pôde PU v Prešove – VI. OA
Z: Mgr. Gajdoš M. T: 14. 05. 2018
- Dokument o Feldovi – návšteva knižnice spojená s prednáškou a kvízom – 3. ročník
Z: Mgr. Vašková Ľ. T: 14. 05. 2018
- Knižnica Slniečko – zážitkové čítanie - I. OA, II. OA, III. OA, IV. OA T: 17. 05. 2018
Z: Mgr. Vašková Ľ.
- Účelové cvičenie – 1. ročník a V. OA T: 17. 05. 2018
Z: Mgr. Majoroš B., Mgr. Pališčák R.
- Honba za pokladom – 3. ročník T: 17. 05. 2018
Z: PhDr. Pončáková K., Mgr. Janka Monoková
- Ako vzniká zvuk – prednáška v AJ v spolupráci s Britským centrom – III. B, III. C
Z: Mgr. Vašková Ľ. T: 21. 05. 2018
- Plavecký kurz - 2. ročník a VI. OA T: 21. – 25. 05. 2018
Z: Mgr. Majoroš B.
- Mníšky – divadelné predstavenie Divadla Drak – PKO – všetci žiaci T: 22. 05. 2018
Z: PaedDr. Tobiášová Rovňáková Ľ.
- Bachledova dolina – exkurzia – I. OA, časť II. OA T: 23. 05. 2018
Z: PaedDr. Dudová Z.
- Milujem svoje mesto – festival priateľstva a dobrovoľníckej pomoci - 1. ročník a V. OA
Z: Mgr. Papcunová Ľ. T: 23. 05. 2018
- Hvezdáreň a planetárium Prešov – 3. ročník T: 23. 05. 2018
Z: Mgr. Oravec M.
- Exkurzia Krosno – fyzikálno-chemická exkurzia – výroba a spracovanie skla, sklo vo fyzike a Múzeum ťažby ropy – VI. OA, II. A T: 24. 05. 2018
Z: PaedDr. Štefančínová I., Ph.D., RNDr. Dzurišinová Z., PhD.
- Skúšky DELF
Z: Mgr. Bystrianska M., Mgr. Monoková J.
- Jazykový kvet – celoslovenské kolo
Z: Mgr. Blašková M.
Jún 2018
- Deň detí – aktivity ŽŠR T: 01. 06. 2018
Z: PaedDr. Pavlovová T.
- Živá klasika – RJ – medzinárodné kolo
Z: PaedDr. Novosadová M., PhDr. Mattová I.
- Exkurzia PIENAP – 1. ročník
Z: RNDr. Mergešová T.
- Exkurzia na Ekofarme Odorica v Levoči
Z: Mgr. Kobulská J., RNDr. Dzurišinová Z., PhD.
- Prírodovedné múzeum Bardejov – 1. ročník
Z: RNDr. Mergešová T.
- Exkurzia Škótsko – výber žiakov T: 15. – 24. 06. 2018
Z: PaedDr. Pavlovová T., PaedDr. Dudová Z.
- Literárna exkurzia (Kežmarok, Martin, Lipt. Mikuláš...) T: 16. – 20. 06. 2018
Z: Mgr. Mihaľáková N.
- Ukážka zaujímavých chemických experimentov - praktické cvičenie na TUKE – V. OA
Z: RNDr. Dzurišinová Z., PhD. T: 22. 06. 2018
- Adaptácia na zmenu klímy na stredných školách na Slovensku – projekt Envirovzdelávanie mladých – prednáška, workshop a súťaž s MUDr. Mesíkom
Z: RNDr. Dzurišinová Z., PhD. T: 25. 06. 2018
- Kurz ochrany života a zdravia – 3. ročník T: 25. – 27. 06. 2018
Z: Mgr. Pališčák R.
Schválené na gremiálke riaditeľkou školy dňa 30. 04. 2018.
Zverejnené na nástenke v zborovni školy dňa 07. 05. 2018.