Aktivity november - december 2018
Aktivity predmetových komisií na november a december, ktorými je doplnený vyučovací proces počas alebo aj mimo neho v školskom roku 2018/2019
po schválení na gremiálke dňa 05. 11. 2018.
November 2018
- Spoznaj svoj mikrobióm – beseda s praktickými ukážkami T: 05. 11. 2018
Z: RNDr. Mergešová T.
- Výstavka anglických kníh (v priestoroch školy) T: 05. – 09. 11. 2018
Z: Mgr. Koščová M., PK AJ
- Mýty a pravdy o zdravej výžive – III. A, III. C, výber žiakov 4. ročníka T: 07. 11. 2018
Z: Mgr. Vašková Ľ.
- Škola v múzeu – Mať svoje nárečie nie je hanba – Krajské múzeum v Prešove – žiaci I. OA, III. OA
Z: Mgr. Bessenyeiová D. T: 08., 09. 11. 2018
- pIšQworky – oblastné kolo – výber žiakov T: 09. 11. 2018
Z: RNDr. Kredátusová M.
- Exkurzia Francúzsko – Paríž (projekt Erazmus+ KA2) – 10 vybraných žiakov
Z: Mgr. Bystrianska M. T: 12. – 16. 11. 2018
- Deň otvorených dverí na GJAR T: 14. 11. 2018
Z: PaedDr. Novosadová M.
- Science Slam – vedecká show výskumníkov z Masarykovej univerzity v Brne
Z: PaedDr. Iveta Štefančínová, Ph.D. T: 14. 11. 2018
- Deň študentstva – aktivity ŽŠR T: 16. 11. 2018
Z: PaedDr. Pavlovová T.
- Finančná olympiáda – I. kolo T: od 19. 11. 2018
Z: PaedDr. Kušnírová M. - Permakultúra v praxi – prednáška – I. A, I. B, V. OA, výber žiakov 4. ročníka
Z: PK Bio T: 22. 11. 2018 - Slovensko, Afrika a migrácia – p. Marián Čaučík – beseda so študentmi z Kene s cieľom pochopiť kultúrne rozdiely ako aj prospešnosť multikulturalizmu v súčasnosti – výber žiakov 3. a 4. ročníka
Z: Mgr. Bessenyeiová D. T: 22. 11. 2018
- NÁBOJ Junior – organizačné zabezpečenie súťaže T: 23. 11. 2018
Z: PaedDr. Kušnírová M.
- Best in English – online testovanie – výber žiakov T: 30. 11. 2018
Z: Mgr. Petrovská Z.
- LOMIHLAV – matematická súťaž – Košice T: 30. 11. 2018
Z: Mgr. Jašurková J.
- iBobor – online informatická súťaž
Z: Mgr. Gunišová V.
- Školské kolo OAJ – výber žiakov
Z: vyučujúce AJ
- Ruský film v škole - workshop
Z: PK CJ
- Školské kolo ONJ, OFJ, ORJ – výber žiakov
Z: PK CJ
- Ekonomická olympiáda – súťaž pre žiakov
Z: PaedDr. Kušnírová M., Mgr. Dana Bessenyeiová
December 2018
- PRO EDUCO – medzinárodný veľtrh vzdelávania – Košice – III. D T: 05. 12. 2018
Z: PhDr. Pončáková K.
- Mikuláš na GJAR – aktivity ŽŠR T: 06. 12. 2018
Z: PaedDr. Pavlovová T.
- 3D laserové skenovanie – prednáška o najnovších zobrazovacích metódach – výber žiakov
Z: PaedDr. Štefančínová I., Ph.D. T: 06. 12. 2018
- Školské kolo CHO kat. A – výber žiakov T: 07. 12. 2018
Z: RNDr. Dzurišinová Z., PhD.
- Školské kolo MO A – výber žiakov T: 11. 12. 2018
Z: PaedDr. Kušnírová M.
- Ekotopfilm – Medzinárodný festival o trvalo udržateľnom rozvoji – SCALA – 1. ročník + V. OA
Z: RNDr. Dzurišinová Z., PhD. T: 11. 12. 2018
- Masterclasses – okná do modernej fyziky – UPJŠ Košice – VII. OA T: 11. 12. 2018
Z: PaedDr. Štefančínová I., Ph.D. - Chémia s hasičmi – návšteva HaZZ v Prešove – II. OA T: 11. 12. 2018
Z: Mgr. Schlezingerová M.
- Pytagoriáda – školské kolo – I. OA, II. OA, III. OA T: 13. 12. 2018
Z: Mgr. Jašurková J.
- Hodina v múzeu – Slovenské technické múzeum v Košiciach – žiaci 4. ročníka (skupina KNJ)
Z: Mgr. Šimkovičová M.
- Vianočný koncert – všetci žiaci T: 21. 12. 2018
Z: PaedDr. Tobiášová Rovňáková Ľ.
- Medzitriedny vianočný volejbalový turnaj
Z: Mgr. Pališčák R.
Schválené na gremiálke riaditeľkou školy dňa 05. 11. 2018, upravené dňa 03. 12. 2018.
Zverejnené na nástenke v zborovni školy dňa 07. 11. 2018.