preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Naše úspechy

 

Za krásnu reprezentáciu školy ďakujeme Tomášovi Čorejovi z 3.B, ktorý sa nielen zúčastnil krajského kola Olympiády ľudských práv, ale v ňom aj zvíťazil.

Tomáš, ďakujeme a držíme palce v celoslovenskom kole.

 

 

Na okresnom kole Olympiády v nemeckom jazyku v kategórii stredné školy (2A, 2B) našu školu reprezentovali Simona Kušnírová (1.B), Martin Mochňacký (1.A), Terézia Príhodová (septima) a Nina Mizeráková (septima). V silnej konkurencii žiaci obhájili svoje vedomosti a jazykové zručnosti, Simonka postúpila do Krajského kola. Za vzornú reprezentáciu školy im ĎAKUJEME

PK CJ

 

 

V dňoch 29.-30. januára 2020 sa uskutočnilo krajské kolo chemickej olympiády kategórie A v priestoroch UPJŠ Košice. Počas dvojdňového súťaženia si mohli najlepší chemici Košického a Prešovského kraja zmerať silu intelektu,  bystrosť umu a zručnosť v laboratóriu.

Našu školu reprezentovali Zuzana Badžanová zo septimy, ktorá sa umiestnila na 5. miesteMartin Čandík z 3.B obsadil 6. miesto.

 

Ďakujeme za reprezentáciu a blahoželáme!

Jana Kobulská

 

V krásnych historických priestoroch Knižnice P.O. Hviezdoslava v Prešove sa uskutočnilo okresné kolo v prednese slovenskej povesti "ŠALIANSKY MAŤKO".

Naše gymnázium vzorne a úspešne reprezentoval Alex Kanderka zo sekundy A, ktorý sa umiestnil na 2. mieste.

Alex, srdečne blahoželáme!

 

20200128 083642   20200128 122530

Okresné kolo Dejepisnej olympiády

Dňa 14. 2. 2020 sa konalo okresné kolo Dejepisnej olympiády v kategóriách C – F, na ktorom nás reprezentovali žiaci prímy až kvarty. V tvrdej konkurencii sa so svojimi znalosťami dejepisného učiva, informáciami o osobe, živote a diele M. R. Štefánika a dejinami Solivaru nestratili.

Za vzornú reprezentáciu ĎAKUJEME:

kategória C (kvarta)

Lukášovi Verčimákovi (11. miesto) a Jurajovi Polomskému (13. miesto)

kategória D (tercia)

Matejovi Baranovi (13. miesto)

kategória E (sekunda)

Alexovi Kanderkovi (4. miesto) a Marekovi Ištokovi (6. miesto)

kategória F (príma)

Sebastiánovi Mačurovi (1. miesto!) a Lilly Novákovej (15. miesto)

 


EduPage   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana