preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Dňa 13.3.2019 sa uskutočnilo na základnej škole na ul. Lesníckej v Prešove obvodné kolo 60. ročníka Fyzikálnej olympiády kategórie E a F.

Našu školu úspešne reprezentovali žiaci kvarty (kat. E): Karol Marinica (1. miesto), Zuzana Ferencová (9. miesto), Michaela Ferencová (16. miesto), Klára Kolenková (17. miesto), Paula Gavurová (18. miesto). Ďalšími riešteľmi boli aj Barbora Šofranková a Emma Kotuľáková.

V kategórii F boli úspešní len 2 žiaci, náš Lukáš Verčimák (tercia) obsadil vynikajúce 2. miesto. Ďakujeme za reprezentáciu aj Martinovi Bartkovi, Dávidovi Ondrijovi, Patrikovi Sabolovi, Kristíne Nográdyovej a Eliške  Výhonskej (tercia).

Dňa 10.4.2019 sa konalo krajské kolo Fyzikálnej olympiády kategórie E. Karol Marinica obsadil 7. miesto a Michaela Ferencová 19. miesto.

Dňa 21.5.2019 sa uskutočnilo v Prešove obvodné kolo Fyzikálnej olympiády kategórie G. Našu školu reprezentovali žiaci sekundy Adam Demjanovič, Matej Baran a Marko Viliam Paľo.

Všetkým našim riešiteľom blahoželáme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy!


EduPage   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana