preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

ocenenie mesta Presov 2024

>>> Viac informácií <<<

...

Projekt Security Girl zastrešuje Aj ty v IT. Na našej škole sa dostáva do povedomia žiakov prostredníctvom dvoch dievčat, ktoré sa neboja výziev, Katky Badžanovej (sexta) a Olívie Kaňuščákovej (1.B). Počas školského roka si dievčence pripravili sériu niekoľkých workshopov pre žiakov prvého ročníka a kvinty, ale i mladších spolužiakov z tried príma, sekunda, tercia. Na nástrahy online sveta poukazujú cez zaujímavé aktivity, hry, kvízy ...

Ambasádorky bezpečnosti, ale i žiaci cez tieto aktivity získavajú nielen cenné poznatky v oblasti kyberbezpečnosti, ale si rozvíjajú i mäkké zručnosti – tímovú spoluprácu, učia sa kriticky myslieť a riešiť problémy, jasne a efektívne sa vyjadrovať, komunikovať a aktívne počúvať.

Veríme, že komunita Security Girl, nielen na našej škole, bude i naďalej narastať. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a nové nápady.

>>> video

...

...

isic 2024

ISIC - informácia pre budúcich prvákov

ISIC - oznam o predĺžení platnosti

...

logo gramotnost m  logo pp m  FinQ-logo

lms moodle  garadicesf      
        zelenaskola-logo-m        


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov