preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

 

Dňa 23. 02. 2023 sa družstvo chlapcov a dievčat našej školy zúčastnilo finále okresného kola v mix volejbale SŠ, kde postúpili po víťazstve v skupine.

Po výsledkoch: GJAR – Stredná zdravotná škola Prešov 2:0, GJAR – SŠŠ ELBA Prešov 0:2, GJAR – Gymnázium sv. Moniky Prešov 2:0 obsadili naši chlapci a dievčatá celkové 3.miesto a odniesli si pekný pohár.

Za vzornú reprezentáciu našej školy ďakujeme. Pozrite si nás na tomto videu.

 

volejbal m


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov