preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Deň otvorených dverí na Technickej univerzite v Košiciach

Technická univerzita v Košiciach, ako najvýznamnejšia vzdelávacia a vedecká inštitúcia v oblasti technických vied, pripravuje aj v tomto roku tradičné podujatie „Deň otvorených dverí" s motívom „Raw Materials University Day". V spolupráci s Košickým samosprávnym krajom a generálnym partnerom podujatia Európskou komisiou ponúkame najmä stredoškolákom z východoslovenského regiónu možnosť navštíviť a spoznať našu Alma mater.

Aj tento, v poradí už 15. ročník, je zameraný na propagáciu deviatich fakúlt a vybraných celouniverzitných pracovísk. Tento rok sa Deň otvorených dverí na TUKE uskutoční 13. októbra 2015 od 9.00 hod. Jednotlivé fakulty TUKE vyčlenia priestor aj na priamy kontakt so záujemcami o štúdium na univerzite a distribúciu propagačných materiálov. Okrem toho sa sprístupnia laboratóriá, v ktorých predvedú ukážky svojej činnosti, a celouniverzitné pracoviská: Univerzitná knižnica, Ústav výpočtovej techniky, Študentské domovy a jedálne a Bezbariérové centrum.

Je dobrým zvykom na TUKE, že počas Dňa otvorených dverí prebiehajú rôzne sprievodné akcie, ktorých cieľom je pútavou formou poučiť a obohatiť návštevníkov, aby ich návšteva nebola len fyzickou prehliadkou budov a laboratórií, ale zdrojom poučenia a zábavy.

Bude pre nás cťou a potešením, ak sa Dňa otvorených dverí na TUKE zúčastní čo najviac študentov Vašej školy.

Viac informácií nájdete na dod.tuke.sk.

 

 


EduPage   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana