preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Bedmintonové podujatie

V dňoch 15. 10. 2015 a 22. 10. 2015 sa na našej škole uskutočnil štvrtý z deviatich nami organizovaných športových turnajov v rámci programu „Nech sa nám netúlajú" (Nadácia Jednota COOP) a projektu „Škola – miesto pre oddych aj relax".

Na našej škole sme po vyučovaní zorganizovali Bedmintonový turnaj.

Po úvodnom vysvetlení a zopakovaní si pravidiel bedmintonu boli súťažiace rozdelené do jednotlivých skupín. V každej skupine sa odohrali napínavé zápasy. Následne sa súťažiace stretli vo finálových kolách.

To, že bedminton nie je len relaxačný šport, ale že v ňom ide o veľa, si môžete pozrieť TU.

Celkové umiestnenie:

1. miesto – Emma Brillová - 3.B,
2. miesto – Veronika Mihaliková - 1.C,
3. miesto – Adela Polačková - 3.D.

Všetkým zúčastneným ďakujeme a víťazkám srdečne blahoželáme.

Členovia PK telesnej výchovy a Martina Kušnírová


EduPage   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana