Aktivity predmetových komisií - september - október 2017
Aktivity predmetových komisií na september a október, ktorými je doplnený vyučovací proces počas alebo aj mimo neho v školskom roku 2017/2018
po schválení na gremiálke dňa 18. 09. 2017.
September 2017
- Slávnostné otvorenie školského roka 2017/2018 v PKO, imatrikulácia žiakov 1. ročníka a kvinty
Z: PaedDr. Tobiášová Rovňáková Ľ. T: 04. 09. 2017
- Návšteva Britského centra – vyučovanie mimo školy (I. A – 28. 09., 04. 10. 2017, I. B – 21., 28. 09. 2017, I. C – , I. D – 27. 09. 2017, V. OA – 25. 09. 2017)
Z: vyučujúce AJ v 1. ročníku
- Účelové cvičenie – Deň polície - 1. ročník, 2. ročník, I. OA, II. OA, III. OA, IV. OA, V. OA, VI. OA
Z: Mgr. Tomčák P., Mgr. Pališčák R., Mgr. Majoroš B. T: 14. 09. 2017
- Biela pastelka – finančná zbierka T: 22. 09. 2017
Z: Mgr. Kollárová M.
- Európsky deň jazykov – výber žiakov T: 26. 09. 2017
Z: PK AJspolupráci s PK CJ - Piknikové čítanie
Z: Mgr. Bessenyeiová D. – II. OA, IV. OA T: 29. 09. 2017
Z: Mgr. Mihaľáková N. – I. A T: 29. 09. 2017
Z: Mgr. Olujić T. – V. OA (26. 09. 2017), I. B (27. 09. 2017), I. OA (27. 09.2017),D (29. 09.2017)
- Festival vedy – Noc výskumníkov, Košice – výber žiakov z jednotlivých ročníkov – mimo vyučovania T: 29. 09. 2017
Z: Kušnírová M., Kredátusová M., Štefančínová I., Kobulská J., Dzurišinová Z., Bystrianska M., Kazmiírová Ľ.
Október 2017
- Krakow – Osvienčim – výber žiakov T: 02. – 03. 10. 2017
Z: PaedDr. Pavlovová T., PaedDr. Dudová Z.
- Deň finančného vzdelávania – prednášky – III. A, III. C, III. D T: 03. 10. 2017
Z: RNDr. Kredátusová M., PhD., PaedDr. Kušnírová M.
- Exkurzia Ochtinská aragonitová jaskyňa, Banícke múzeum v Rožňave, Zádielska dolina – príma, sekunda
Z: PaedDr. Dudová Z., Mgr. Kazimírová Ľ. T: 04. 10. 2017
- Dukla – Svidník – exkurzia pre výber žiakov 3. ročníka T: 05. 10. 2017
Z: PaedDr. Pavlovová T., Mgr. Gajdoš M. - Aj Ty v IT – IT workshop pre dievčatá – II. A T: 09. 10. 2017
Z: RNDr. Mackovjaková Z.
- Školské kolo súťaže Zenit v programovaní T: 18. 10. 2017
Z: Mgr. Čech P.
- Návšteva IT firmy – skupina INF žiakov 4. ročníka T: 20. 10. 2017
Z: RNDr. Mackovjaková Z.
- Fyzikálno-biologická exkurzia – Budapešť T: 20. 10. 2017
Z: PaedDr. Štefančínová I., Ph.D., Mgr. Bystrianska M.
- Dni kultúrnej rozmanitosti T: 25. – 27. 10. 2017
Z: PK AJspolupráci s PK CJ
- Spelling Bee – žiaci G8 T: 25. – 27. 10. 2017
Z: Mgr. Koščová M., Mgr. Monoková J.
- Matematická súťaž Košický MATBOJ – výber žiakov T: 27. 10. 2017
Z: PaedDr. Kušnírová M.
- Fecupral – likvidácia odpadu – exkurzia mimo vyučovania T:
Z: Mgr. Kollárová M.
Schválené na gremiálke riaditeľkou školy dňa 18. 09. 2017.
Zverejnené na nástenke v zborovni školy dňa 22. 09. 2017.