preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , rozvrhy učiteľov, žiakov a miestností , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Úprimne blahoželáme účastníkom súťaže Fyzikálny náboj, ktorá sa uskutočnila v Košiciach 20.10.2017.

Fyzikálny náboj je medzinárodná súťaž v rýchlostnom počítaní fyzikálnych úloh pre 5-členné tímy stredoškolákov, ktoré reprezentujú svoje školy.

Našu školu úspešne reprezentovali 2 tímy.

Na vynikajúcom 10. mieste sa umiestnil tím v zložení: Samuel Baran, Emil Lelák, Michal Lelák, Dávid Pásztor a Adam Plavčan. Na 33. mieste z 55 družstiev sa umiestnil tím v zložení: Peter Gonda, Matej Jakubík,Paulína Monková, Miroslav Repka a Tatiana Vaľková.

Ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy a prajeme mnoho ďalších úspechov.

 


rozvrh   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana